Tiver Cabernet Sauvignon

Tiver Cabernet Sauvignon

336 MKD
без ДДВ: 285 MKD
Производител: Далвина
Шифра на производ: dalvina-tiver-cabernet-sauvignon
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2020. UKION SHOPS