Кавурма на сач
  • Кавурма на сач

Кавурма на сач

272 MKD
без ДДВ: 259 MKD
Шифра на производ: Кавурма
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2020. UKION SHOPS