Сирење во фурна А-ла Буре

Сирење во фурна А-ла Буре

130 MKD
без ДДВ: 124 MKD
Шифра на производ: сирење-во-фурна-а-ла-буре
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2017. UKION SHOPS