Сирење во фурна

Сирење во фурна

100 MKD
без ДДВ: 95 MKD
Производител: Буре
Шифра на производ: сирење-во-фурна
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2020. UKION SHOPS