Туна

Туна

120 MKD
без ДДВ: 114 MKD
Производител: Буре
Шифра на производ: 0011
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Сакам пица:Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2020. UKION SHOPS