Сланина

Сланина

10 MKD
без ДДВ: 10 MKD
Шифра на производ: сланина
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* За пица:Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2020. UKION SHOPS