Хот-Дог Панцерота

Хот-Дог Панцерота

40 MKD
без ДДВ: 38 MKD
Шифра на производ: хот-дог-панцерота
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pizza Bar Bure © 2018. UKION SHOPS