Сендвич А-ла Буре

Сендвич А-ла Буре
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Цена: 80 MKD
без ДДВ: 76 MKD

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош            Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:UKION UNIbank credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
Pizza Bar Bure © 2017. UKION SHOPS